anime-stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anime-stories

Anime forum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sněžná země

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorZpráva
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:27 pm

ach omlouvam se že sem tady takhle v trhl stimhle ehm... Trpaslikem? s trochu divnou omluvou sem si ji uklonil na znak přatelstvi
Návrat nahoru Goto down
Hannah
Admin
Hannah


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 24. 04. 09
Age : 30

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:28 pm

Pořád sem upřeně zírala na ten kouř, ale vypadalo to, že obři to nebudou.
Takže naše městečko bude chvíli v klidu! oddychla sem si, ale stejně sem si radši sedla na jednu židly k zábradlí a pozorovala enek dál.
Návrat nahoru Goto down
https://anime-stories.forumczech.com
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:31 pm

Vlky im neduverovali a zacali zurit.
Notak tychopovedala som a prestal vrcet.
Hmm Vidim ze ste premrzli nechcete nieco??
opitala som sa ich .
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:35 pm

no popravdě bych si rad zde odpočinul venku je namě važně velka zima řekl s usměvem a dalši poklonou
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:37 pm

hm jasne nech sa paci podte dal.povedala som a na stul som pricarovala taniere ,uzicki a pitie.
na taniere som nalozila pre troch a zvieratam som dala jedlo ktore som vicarovala o nieco skur.
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:39 pm

trošku sem se vylekal ale hnedka sem se uklidnil Takže čarodějka? Zeptal se usměvem kdiš vešel dovnitř a sedl si na zem
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:43 pm

NIE na zem nie
zakricala som.
zem je studena hned v druhe miestnosti bol koberec a krb kde bolo uuuuuplne teplucko.
Podte vedla vedla je vseko prichistane.v druhe miestnosti nebol iba krb ale aj 20 divokich zvierat ktori isli somnou.
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:46 pm

nahle sem vyletěl ze země trochu vylekani dobře dobře, Hadm ež vy mate važně rada zviřatka řekl s milym tonem a zakončil to přatelskim usměvem kdiš sel do vedlejši mistnosti
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:48 pm

prosim nezlakni te sa ich su trochu divoki ale neublizia ked tu som snima.
povedala som a prisedla som k vlkom a ostatnim zvieratam.
Mozete sa ist najest hentam to je nachistani.
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:54 pm

hehe divoka nedivoka, doufam že země nebudou mit strach nejsem žadni nepřitel a raději rozdavam radost než utrpeni, a pak nemam hlad, Mohl bych vam tady nějak pomoci? otazal sem se přatelski a začal tak trochu přiblbě zirat na svuj meč
Návrat nahoru Goto down
Hannah
Admin
Hannah


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 24. 04. 09
Age : 30

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 10:05 pm

Po několika minutách se na balkóně zamnou objevil jeden z mnoha sluhů: Lady, máte se připravit, váš otec si dovolil pozvat pár přátel na dnešní večer.
Oznámil mi a někam zdrhnul.
Pár přátel? Hmpf! Takže zase příjde půlka světa...bomba...pomyslela sem si a odešla do svého pokoje, kde už byli jiné služky připravené mě upravit atd.
Náhodou nevíte kdo by mohl přijet? zeptala sem se služebných, které mi právě utahovali korzet.
Nevíme, Lady, ale mám pocit, že přijede i ten princ ze země...eh, jak se ta země jen jmenovala...začala přemýšlet služebná
Já:To je jedno, znám ho?
Služebná. Ano, je to ten jak ste ho minule odmítla, chtěl vás za ženu a dnes o vás bude usilovat znova!
Já: Bomba...-_-"
Návrat nahoru Goto down
https://anime-stories.forumczech.com
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 2:00 pm

Jasne a co bi ste chcel?? opitala som sa. ked som stala a zahnala svoje zvieratka spatki.
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 4:56 pm

Chajda
Ts. magie
zatvářil jsem se znechuceně, když vyvolala jídlo, načež jsem dal do kupy dveře a posadil se v rohu místnosti, kde jsem začal pojídat neuvěřitelně smrdící sýr ze svích zásob.
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 8:35 pm

pozrela som sa na trpaslika a povedala:To jedlo v hrnci nieje vicarovane ale uvarene z jedla kto som priniesla z hrabstva yongan.
usmiala som sa na trpaslika.
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 9:31 pm

Dům
Vyčarované, nebo uvařené pomocí kouzle čarodějnicí, není to jedno?
zaptal jsem se nevrle a znovu labužnicky ukousl ze sýra smrdícího jako měsíc neprané ponožky.
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 9:50 pm

zrazu som zacitila smpradlavi pach
fuuuj co je to za smrad???
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 9:51 pm

hadam že to bude bud ten trpaslik nebo ten jeho zkaženej syr řekl trošku přidrzle
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 10:05 pm

Domek
Pche, čarodejnice moch sem si mysle že nepoznáš kvalitní stravu
zasmál jsem se a znovu si labužnicky ukousnu.
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 10:11 pm

no dovol poznam kvalitu ale poznam aj skazene jedlo.
otvorila som okno abi ten puch sa vitratil.
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 3:17 pm

Místnost
Zkažený? To možná ten tvůj nos je zkaženej ze všech těch hokus pokusů
zavrčel jsem.
Tendle sejra se nezkazí ani za pět let, ba naopak jen získá na kvalitě.
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 4:31 pm

vie te co vi 2 tu ostante ja du prec neviem kde je majitel chalupi.odchazam aj so zvieratmi.
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 4:35 pm

Dům
Hmmm, měj se čarodejnice
zamával jsem jí a nenápadě se podíval z okna kde se mezitím začal zvedat silný výtr a vypadalo to na příchod sněhové bouře.
A užij si krásné venkovní počasí
znovu jsem ukousl kousek sýra.
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 4:38 pm

ten puch tu neznesem zbohem vicarovala som teple oblecenie pre mna a zvierata.
a odesla do kralovstva nedaleko.
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 4:41 pm

Chata
Zbohem čarodějnice
usmál jsem se a zamával.
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 4:55 pm

nahle sem se rozběhl za čarodějnici
moment, Nevite prosimvas kde je tu nějake sněžne kralostvi? nebo tak nějak? otazal ze s naději že konečně najde dalši cestu dale[/b]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sněžná země - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sněžná země
Návrat nahoru 
Strana 2 z 17Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Slunečná země

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
anime-stories :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: