anime-stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anime-stories

Anime forum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sněžná země

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorZpráva
Hannah
Admin
Hannah


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 24. 04. 09
Age : 30

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 9:12 pm

Můžete začít hrát zde ^-^
Návrat nahoru Goto down
https://anime-stories.forumczech.com
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 3:21 pm

Pomalu jsem se prodíral sněhovímy závějemi v horách tvořících většinu území sněžné země. Podle starých map mělo toto území kdysi patřit mému národu, proto jsem sem také přišel, možná tu najdu něco, co by mi mohlo prozradit tajemství velkých run.
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:20 am

Co sa ma tyka ja som si balila veci ze odejdem z hrabstva.ked som odchadzala nevedela som kam sa podejem nevedela som ni.
ale jedno bolo iste ze tu neostanem.Ked som kracala krajinou spoznavala som zvierata a umeeni bojovat.
Nakonec som prisla k sneznej zeme na okraji bol mali domcek.tak som sla zaklopat kto tam bidliXD
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:46 am

zamrklal jsem. Od pradávné vlasti mého národa mě dělili ještě celé míle cesty a potřeboval jsem si odpočinout. Jako zázrakem se předemnou vynořil malí domek a před ním stojící, do zimi nijak valně nevybavená dívka. Přídal jsem tedy do kroku. Helmu na hlavě nemám a zbroj na mém těle je ukryta pod kožešinami, vypadám však díky tomu asi pětkrát širší a hranatější než obvykle.
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 10:10 am

KED NIKTO neotvaral zasla som do vnutra.
abi som sa ohriala zvieratka sa kemne pritulili abi sa ohriali a abi aj mna ohriali.
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 10:52 am

Jako Dezerter sem odešel s Panstvi a toulal se po světě několik dni Jednou sem Narazil ale na važně nehostnou Zimni krajinu, Pokoušel sem se tou zimou projit a najit si vhodnou cestu k nějake jeskini nebo aspon nějakemu domku kde bych mohl najit na chvily teplo
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 10:55 am

po chvili som zapalila ohen v krbu co som mala to som nieco uvarila.
z komina sa tiahol husti dim a z domku krasna
vune.
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 10:57 am

Nahle sem v Dali uviděl nějaky Kouř a tak sem přidal do kroku abych zistil co to tam je a jestli tam nahodou někdo neni
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 11:02 am

po chvily sem se přibližil k nějake chajdě a nahle se zastavil kdiš kousek od ni sem uviděl nějakeho trpaslika
Trpaslik? snad to neni jeden z těch temnych klanu skterima sem kdisi byl nucen bojovat Nad touto myšlenkou sem se pomalu přibližoval k němu a k chajdě
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 11:17 am

nahle som niekoho pocula brodit sa snehom.
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 12:54 pm

Nikoho si nevšímám a stále kráčím směrem k domu, nakonec až jsem těsně u něj, zabuším na dveře.
Doufám že mě neuvítají nějakým kouzlem nebo kuší
zamručel jsem si pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 12:57 pm

Važně Maly a tlusty typickej trpaslik řekl sem si prosebe nahlas a přibližoval se tak k chajdě po chvily sem došel dost blisko jak k chajdě tak ktrpaslikovy Zdravim eh trpasliku? ty zde bydliš?
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 1:07 pm

Před chajdou
nově příchozímu jsem nevěnoval ani jeden jediný pohled.
Kdybych zde bydlel, čekal bych před dveřmi?
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 1:09 pm

Netušim možna je to vašim zvikem? řekl sem přiblblim tonem a sledoval tlusteho Trpaslika
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 1:17 pm

Před domem
Ne není, tohle je naším zvykem když víme že někdo je doma a neotvírá
zamručel jsem a kopl pancéřovanou botou do dveří. jejich kvalita nebyla nijak valná, takže místo toho abych je vykopl jsem je prokopl.
Sakra
zaklel jsem
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 1:22 pm

Zajimavy takže tu nesidlyš a stejnak tuto chajdu ničiš? řekl sem a tak trochu se zamračil
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 1:26 pm

Jsem z 3. ho Kmene, Zabiják trpaslíků, je má přirozenost brát si silou to co nedostanu po dobrém
pokrčil jsem rameny a kopl do dveří v oblastí pantů, tentokrát už povolili a vletěli dovnitř.
Hmm, je tu příjemné teplo
usmál jsem se a vstoupil.
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 1:27 pm

Zabijak trpasliku? cože to zabijiš trpasliky nebo co? trošku zmateně sem se naněj dival a šahl pomalu po meči
Návrat nahoru Goto down
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 1:43 pm

To neřeš, někdo kdo se nevyzná v klanové historii to nemůže pochopit.
odmávl jsem ho a vstoupil dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 1:58 pm

Heh to je jedno ale i tak se tohle da naznačit jako zločin řekl s usměvem přičemž se tka trochu mračil a šel pomalu zanim
Návrat nahoru Goto down
Hannah
Admin
Hannah


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 24. 04. 09
Age : 30

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 3:07 pm

Ve Sněžném zámku

Znuděně sem se procházela chodbama a nakonec šla na balkon. Z blakona sem si všimla nějakého dýmu
Že by zas nějací ohnivý obři na nás útočili?! pomyslela sem si a pozorovala dým dál, jestli se nerozšíří nebo tak.
Návrat nahoru Goto down
https://anime-stories.forumczech.com
Tadashi Kentaro




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 3:11 pm

Mimo Hru: ahoj Hannah nic ve zlem ale upraviš si ty pravidla aby to nevypadalo špatně.) a nepřidaš tu ten chat? pokud nahodou neviš jak tak ti sradosti pomužu že.)
Návrat nahoru Goto down
Hannah
Admin
Hannah


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 24. 04. 09
Age : 30

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 3:19 pm

Mimo hru: Ok jdu to upravit a ten chat nevim jak se dava XD
Návrat nahoru Goto down
https://anime-stories.forumczech.com
Datenshi

Datenshi


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 6:23 pm

vešel jsem do domu a rozhlédl se.
Ale, no to se podívejme ženská
usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Amu

Amu


Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 26. 04. 09

Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 9:24 pm

ako vesli do vnutra vsetki zvierata sa zacali zhromazdovat okolo mna abi ma oochranili.chistali sa zautocit.
Notak stop
Prepacte ale kto ste???
Vipadate unavene nechcete nieco k jedlu??
opitala som sa obou dvou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sněžná země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněžná země   Sněžná země Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sněžná země
Návrat nahoru 
Strana 1 z 17Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Slunečná země

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
anime-stories :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: